381LX470M450J012
MFR.Part #
381LX470M450J012
JLCPCB Part #
C19383846
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 47uF 5.644Ω@120Hz 600mA@20kHz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS