P6SMB43CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
P6SMB43CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975638
Package
SMB
Description
10.1A@10/1000us 36.8V 43V 59.3V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS