1.5SMC47A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC47A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975637
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 23.2A 40.2V 47V 5uA 64.8V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS