381EL101M450K022
MFR.Part #
381EL101M450K022
Description
-25℃~+105℃ 1.47Ω@120Hz 100uF 10mm 30mm 30mm 450V 7000hrs@105℃ 900mA@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS