381EL561M250A022
MFR.Part #
381EL561M250A022
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@20kHz 250V 260mΩ@120Hz 30mm 35mm 560uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS