380LX222M080H042
MFR.Part #
380LX222M080H042
JLCPCB Part #
C19380379
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 155mΩ@120Hz 2200uF 22mm 3.1A@20kHz 3000hrs@85℃ 40mm 80V ±20% Plugin,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS