381LQ121M350H012
MFR.Part #
381LQ121M350H012
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@20kHz 1.382Ω@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 27mm 350V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS