HVR6800002203JAC00
MFR.Part #
HVR6800002203JAC00
JLCPCB Part #
C19378830
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS