LPW152M2AQ30V-W
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPW152M2AQ30V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1500uF 276mΩ@120Hz 3.048A@100kHz 30mm 35mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS