D22V0H1U2LP1610-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D22V0H1U2LP1610-7
JLCPCB Part #
C1975017
Package
DFN1610-2
Description
-55℃~+150℃ 1 1kW@8/20us 200nA 200pF 22V 23.5V 28A@8/20us 35V IEC 61000-4-2 TVS DFN1610-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS