ESRE271M02R
MFR.Part #
ESRE271M02R
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mΩ 270uF 2V 3.3A@100kHz 4.1mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS