381LQ271M350K012
MFR.Part #
381LQ271M350K012
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 27mm 30mm 350V 614mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS