381EL391M160J012
MFR.Part #
381EL391M160J012
Description
-40℃~+105℃ 1.82A@20kHz 10mm 160V 25mm 25mm 390uF 450mΩ@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS