3SMC160CA TR13 PBFREE
MFR.Part #
3SMC160CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1974020
Description
11.6A@10/1000us 160V 205V 259V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS