DE2B3SA471KJ2BT01F
MFR.Part #
DE2B3SA471KJ2BT01F
JLCPCB Part #
C19367263
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、300V 470pF X1、Y2 ±10% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS