ESRD6R8M16B
MFR.Part #
ESRD6R8M16B
Description
-55℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 16V 1A@100kHz 6.8uF 70mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS