380LQ561M160H012
MFR.Part #
380LQ561M160H012
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 3.15A@20kHz 355mΩ@120Hz 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS