AFC225M35B12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFC225M35B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 35V 4mm 5.4mm 60mA@100kHz 90.4Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS