381LX331M100H202
MFR.Part #
381LX331M100H202
JLCPCB Part #
C19358016
Package
Plugin,D22xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@20kHz 100V 10mm 22mm 22mm 3000hrs@105℃ 330uF ±20% Plugin,D22xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS