AHA158M06G24B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA158M06G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 400mΩ@120Hz 6.3V 816mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS