383LX393M050N082
MFR.Part #
383LX393M050N082
JLCPCB Part #
C19354583
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 13mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 39000uF 40mm 50V 7.1A@20kHz 80mm ±20% Plugin,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS