LM3S5P31-IQC80-C0T
MFR.Part #
LM3S5P31-IQC80-C0T
JLCPCB Part #
C19353456
Description
-40℃~+85℃ 1.08V~1.32V 24KB 32 Bit 64KB 67 80MHz ARM Cortex-M3 Built-in FLASH LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS