ESRD2R2M16B
MFR.Part #
ESRD2R2M16B
Description
-55℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 110mΩ 16V 1A@100kHz 2.2uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS