AFC227M25G24B-F
MFR.Part #
AFC227M25G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.1Ω@120Hz 10.2mm 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 25V 670mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS