MEXY2A224K
MFR.Part #
MEXY2A224K
JLCPCB Part #
C19344930
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+100℃ 220nF 275V Y2、X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS