381LQ471M160H012
MFR.Part #
381LQ471M160H012
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@20kHz 10mm 160V 2000hrs@105℃ 22mm 27mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS