MEXY2A153K
MFR.Part #
MEXY2A153K
JLCPCB Part #
C19343674
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+100℃ 15nF 275V Y2、X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS