DE2E3SA332MJ2BT01F
MFR.Part #
DE2E3SA332MJ2BT01F
JLCPCB Part #
C19338167
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、300V 3.3nF X1、Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS