LPW222M1HN25V-W
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPW222M1HN25V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.304A@100kHz 2200uF 226mΩ@120Hz 22mm 25mm 50V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS