ESRD181M0ER
MFR.Part #
ESRD181M0ER
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 15mΩ 180uF 2.5V 2.8mm 3A@100kHz Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS