AHA226M16B12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA226M16B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 19.6Ω@120Hz 22uF 47.6mA@10kHz 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS