381LX271M400A032
MFR.Part #
381LX271M400A032
JLCPCB Part #
C19332755
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@20kHz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS