381LX471M200J032
MFR.Part #
381LX471M200J032
JLCPCB Part #
C19331251
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 25mm 2A@20kHz 3000hrs@105℃ 35mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS