AFC687M16G24B-F
MFR.Part #
AFC687M16G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 10mm 16V 400mΩ@120Hz 670mA@100kHz 680uF ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS