381LX820M400H032
MFR.Part #
381LX820M400H032
JLCPCB Part #
C19330772
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.426Ω@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 82uF 900mA@20kHz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS