LPW822M1VN45V-W
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPW822M1VN45V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 3.575A@100kHz 35V 45mm 71mΩ@120Hz 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS