AHA337M25G24B-F
MFR.Part #
AHA337M25G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 330uF 578mA@10kHz 800mΩ@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS