380LX221M450K042
MFR.Part #
380LX221M450K042
JLCPCB Part #
C19326716
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.2A@20kHz 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 40mm 450V 904mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS