CIG22B2R2MAE
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIG22B2R2MAE
JLCPCB Part #
C19324716
Package
1008
Description
1.1A 190mΩ 2.2uH ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS