381EL471M315A042
MFR.Part #
381EL471M315A042
Description
-25℃~+105℃ 1.96A@20kHz 10mm 315V 35mm 380mΩ@120Hz 40mm 470uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS