VD1H101MG105000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VD1H101MG105000CE0
JLCPCB Part #
C205059
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-45℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS