LM3S1N11-IQC50-C1T
MFR.Part #
LM3S1N11-IQC50-C1T
JLCPCB Part #
C19319663
Package
LQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 1.08V~3.6V 12KB 32 Bit 50MHz 64KB 67 ARM Cortex-M3 Built-in FLASH LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS