AVEK475M50C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVEK475M50C12T-F
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 33mA@10kHz 4.7uF 49.4Ω@120Hz 50V 5mm 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS