MC22FA102J-T
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC22FA102J-T
Description
-55℃~+125℃ 100V 1nF 2mm 5.7mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors