381LQ272M180A052
MFR.Part #
381LQ272M180A052
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 2000hrs@105℃ 2700uF 35mm 4.34A@20kHz 52mm 86mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS