380LX222M080J022
MFR.Part #
380LX222M080J022
JLCPCB Part #
C19314909
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 155mΩ 2200uF 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 80V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS