381LX222M063H032
MFR.Part #
381LX222M063H032
JLCPCB Part #
C19309150
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.3A@20kHz 2200uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 63V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS