381LX562M050H052
MFR.Part #
381LX562M050H052
JLCPCB Part #
C19306807
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22mm 3.2A@20kHz 3000hrs@105℃ 50V 50mm 5600uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS