380LX103M016H022
MFR.Part #
380LX103M016H022
JLCPCB Part #
C19304600
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 16V 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 4.3A@20kHz 75mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS