AFC686M16E16B-F
MFR.Part #
AFC686M16E16B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 230mA@100kHz 3.9Ω@120Hz 6.2mm 68uF 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS